Projelerinize Çözümler Sunuyoruz 0380 537 51 28 info@kentermetal.com

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

Önceliklerimizin başında çalışanlarımızın iş güvenliği gelmektedir. Çalışanlarımızı iş güvenliği konusunda bilinçlendirmek için iş güvenliği eğitimlerimiz sürekli devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri, etik değerlere saygılı bir bilgi teknolojileri ortağı olarak kalite politikamız;

Kuruluş kurumsal kimliğine bağlı hareket etmek

Ürün ve hizmetlerimizi etkileyen kanun ve mevzuatlara uymak

Sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip etmek

Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak ve etkililiğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak

Çalışanlarımızın aktif katılımı ile kaynaklarımızı verimli şekilde kullanmak

Müşteri memnuniyeti sürekliliğini sağlamak ve arttırmak

Müşteri şikâyetlerini açıklık, tarafsızlık, gizlilik, kolay erişilebilirlik, adalet ve duyarlılık prensipleri çerçevesinde ele alıp en kısa sürede çözümlemek

Müşteri talep ve şikâyetlerini anlayarak ürün ve hizmet kalitesini güvence altına almak, sürekli gelişimini sağlamaktır.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği

Kenter Metal, tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder ve daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak oluşabilecek her türlü kaybı en aza indirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimser.

Tedarikçilerini ve iş ortaklarını, iş sağlığı ve iş güvenliğine karşı sorumlu kuruluşlar olmaları konusunda sürekli teşvik eder.

Katılımcı bir yönetim sistemi oluşturmak,

İnsan güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve hizmet sunduğumuz müşterilerimize sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktır.